English Irisa Email

میلاد امام حسن(ع) و روز اکرام را خدمت شما و همکاران محترم تبریک می گوئیم.

شرکت ایریسا

 


شرکت بين‌المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون (ایریسا) – دارای بالاترین رتبه در تمامی زمینه‌‌های فعالیت در رده ‌بندی شورای عالی انفورماتیک کشور و یکی از بزرگترین شرکت‌های مطرح در زمینه طراحی، پیاده‌سازی و اجرای سیستم‌های ERP سفارشی، اتوماسیون صنعتی و شبکه و زیر‌ساخت می‌باشد.

ایریسا در سال 1371 با سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، بین‌المللي مهندسی ایران (ایریتک) و شرکت‌های ایتالیایی ILVA و  GTI فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با بیش از 500 نفر متخصص در خدمت سازمان‌ها، صنایع و شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌باشد.
مأموریت این شرکت، ارائه مشاوره، طراحی و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی، اتوماسیون صنعتی، شبکه و زیر‌ساخت بر پایه فناوری‌های روز و به ‌منظور تأمین حداکثر خواسته و رضایت مشتریان می‌باشد.

 

زمینه های فعالیت:

- سیستم‌های اطلاعاتی جامع و یکپارچه با رويکرد ERP

- سیستم‌هاي اتوماسیون صنعتي، کنترل , برق و ابزار دقیق

- شبکه و زیر‌ساخت

- خدمات مدیريتی و مشاوره‌ای

- خدمات آموزشی

 

به ‌منظور دستیابی به اهداف کیفی، کلیه سطوح کارشناسی و مدیریتی شرکت در حوزه مسئولیت‌ها و فعالیت‌های خود به‌طور یکسان مسئول رعایت معیار‌های مدون و مصوب شرکت و ارتقاء و بهبود مستمر روش‌های عملیاتی جهت ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و تأمین رضایت کاربران می‌باشد.در این راستا در زمینه فعالیت‌های خود موفق به کسب گواهینامه‌های زیر شده است.

 

گواهینامه های کیفیت :

- تضمین کیفیت ISO9001 94 در سال 1376

- مدیریت کیفیت ISO9001:2000  در سال 1383

- مدیریت کیفیت ISO9001:2000 + TickIT از شرکت معتبر DNV

 

ایریسا همراه با گسترش سازمانی و افزایش پروژه‌های در دست اجرا، به‌منظور تسهیل و برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات به سازمان‌های طرف قرارداد، اقدام به تأسیس دفاتری در تهران و اهواز علاوه بر سازمان مرکزی خود در اصفهان نموده ‌است.