Skip to main content

شرکت بین المللی مهندسی سیستم ها و اتوماسیون (ایریسا) در راستای شناسایی و همکاری با شرکای تجاری مرتبط و با هدف بهبود کیفیت فرایند خرید تجهیزات و خدمات مورد نیاز خود در حوزه برق، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در نظر دارد تأمین کنندگان در این حوزه را شناسایی نماید لذا مستدعیست در راستای اجرای فرایند فوق ، نسبت به تکمیل و ارسال اطلاعات مرتبط با شرکت در حوزه های زیر حداکثر تا تاریخ 30/10/1399 به نشانی procurement@irisaco.com اقدام نمایید.

1- اساسنامه شرکت

2- میزان سرمایه ثبت شده شرکت

3- آگهی آخرین تغییرات شرکت

read more

امضاء تفاهم نامه همکاری میان شرکت بین المللی ایریسا با باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با موضوع تحول دیجیتال.
با امضا این تفاهم نامه درآینده شاهد "باشگاه فولاد مبارکه سپاهان هوشمند" خواهیم بود.

read more

جلسه کمیته فنی و بازرگانی لجستیک هوشمند با موضوع بازگشایی پاکت و ارزیابی اسناد مناقصه‌ی "پایش وضعیت حمل سرباره فولاد مبارکه" که به عنوان بخشی از چالش لجستیک هوشمند در اولین رویداد ریورس پیچ ارائه گردید برگزار شد. در این جلسه پاکت ها با حضور اعضای کمیسون معاملات بازگشایی و اسناد ارسالی توسط اعضای کمیته فنی لجستیک هوشمند مورد ارزیابی قرار گرفت.

read more

ولین کویل نورد شده با سیستم جدید اتوماسیون نورد و کویلر سبا توسط شرکت ایریسا عملیاتی شد.
عرض خسته نباشید خدمت کلیه همکاران ایریسا که با تلاش شبانه روزی در این شرایط سخت کرونا و بدون حضور شرکت دانیلی پروژه را به این نقطه رساندند.

read more

در حاشیه رونمایی از آغاز ۲۲ پروژه از طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه با حضور دکتر واعظی، رییس دفتر ریاست جمهوری
دکتر سرائیان، مدیرعامل شرکت بین الملی ایریسا:سرمایه گذاری در نیروی انسانی زیربنای موفقیت فولادمبارکه در طرح تحول دیجیتال است.
تحول دیجیتال در صنعت فولاد یک انتخاب نیست، بلکه شرط بقای این صنعت و اجتناب ناپذیر است.
پیش بینی ها نشان می دهد ده صنعت و کسب و کار مهم جهان بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۵ می توانند ۱۰۰ تریلیون دلار در زمینه اجتماعی اقتصادی دیجیتالیزاسیون خلق ارزش کنند.

۸ اسفند ۹۹
فولاد مبارکه
سالن مرکز تحقیقات

read more

ورود صنایع فولادی به حوزه تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم یک الزام است.

دکتر سرائیان، مدیرعامل شرکت ایریسا:
ورود به حوزه تحول دیجیتال برای صنایع فولادی کشور یک الزام است. علت اصلی نیاز بازار، شرایط رقابت و حضور در عرصه بین المللی است. رقبای جهانی صنعت فولاد مثل آرسلور میتال و پوسکو این مسیر رو شروع کردند. فولاد مبارکه به اهمیت نقش انقلاب صنعتی چهارم و اثرگذاری تکنولوژی های نوظهور پی برد و اکنون پیشران هوشمندسازی صنعت فولاد کشور و الگویی ارزشمند برای صنعت کشور در این حوزه است.

read more

در تاریخ 24 دیماه جاری با حضور و همکاری پرسنل پروژه نگهداری سخت افزاری مرکز کامپیوتر فولاد مبارکه پروژه از رده خارج کردن و خروج مین فریم های شرکت زیمنس از مرکز کامپیوتر شرکت فولاد مبارکه به اتمام رسید.
این تجهیزات به مدت حدود دوسال پس از پیاده سازی موفقیت آمیز سیستم های نرم افزاری مبتنی بر سرور به صورت موازی جهت حفظ وضعیت قبلی به کار خود ادامه داد و پس از تبدیل کلیه فایل های پشتیبان (Backup) با فرمت قدیمی به فرمت قابل تغذیه به سیستم های جدید، با اعلام عدم نیاز شرکت فولاد مبارکه به آن و در آستانه اجرای پروژه ارتقا زیرساخت مرکز داده از رده خارج شد.

read more

کسب مقام سوم هشتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور توسط همکاران گروه تخصصی سطح 2و3 اتوماسیون صنعتی
هشتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور در تاریخ 12 و 13 مهر ماه 1399 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با حضور 75 تیم به صورت حضوری به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.پس از دو روز مسابقه، 11 تیم به مرحله نهایی راه یافته و در تاریخ 14 مهر به ارائه خروجی خود در مسابقات پرداختند.

read more