Skip to main content

مجمع عادی سالیانه شرکت ایریسا در تاریخ 30 ام اردیبهشت ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور فیزیکی حداقلی سهام داران برگزار شد. در این جلسه گزارشی از فعالیت های و صورت های مالی سال 1398 توسط مدیرعامل شرکت ارائه شد و پس از آن حسابرس گزارش مالی مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 را ارائه نمود.
لازم به ذکر است با تلاش های واحد شبکه زیرساخت لازم برای شرکت سهامداران در جلسه به صورت مجازی فراهم شد تا جهت حفظ سلامتی سهام دارن تعداد کمتری حضور فیزیکی داشته باشند. در پایان از زحمات مدیرعامل و هیات مدیره قبل تقدیر به عمل آمد.

read more

جلسه تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید شرکت ایریسا با حضور مهندس عظیمیان مدیرعامل گروه فولادمبارکه و جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان این گروه در تاریخ ۲۴ فروردین ماه در محل شرکت ایریسا برگزار گردید.
در این جلسه مهندس عظیمیان ضمن خوش آمد گویی به حضار گفت: شرکت فولادمبارکه بر تمایز در ارائه خدمات در تمامی حوزه ها تاکید داشته و حضور شرکت های تخصصی مانند ایریسا در کنار فولادمبارکه نیز موید این نکته است.

read more

مدیرعامل گروه فولادمبارکه در آیین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید شرکت ایریسا که با حضور جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان این گروه در تاریخ ۲۴ فروردین ماه در محل شرکت ایریسا برگزار گردید، نقش شرکت ایریسا را در هوشمندسازی مدیریت فولادمبارکه با ورود نسل چهارم تکنولوژی امکان پذیر خواند.

read more

به نقل از مدیر تعالی سازمانی، شرکت بین‌المللی مهندسی سیستم‌ها و اتوماسیون در هفدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی (اسفندماه 1398) موفق به کسب تقدیرنامه تعالی سازمانی از سازمان مدیریت صنعتی گردید.

read more

امروز (98/4/22) طی همایش بهره وری شرکت فولاد مبارکه که با حضور مدیریت محترم عامل شرکت فولاد مبارکه ، کلیه معاونین و مدیران و جمعی از کارکنان شرکت فولاد مبارکه برگزار گردید ، از پیام رسان پوپک و نرم افزار بهره وری رونمایی گردید.

برخی از اهداف راه اندازی سامانه پوپک در شرکت فولاد مبارکه شامل :

read more

به گزارش روابط عمومی شرکت ایریسا سمینار آشنایی با مکاتب، متودولوژی، طراحی، مدیریت و نگه داری مراکز داده به میزبانی مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات شرکت فولاد مبارکه و همکاری شرکت ایریسا در تاریخ 16 تیرماه 1398 در ساختمان مرکزی مجتمع فولاد مبارکه برگزار شد. مخاطبین این سمینار مدیران، متخصصین و کارشناسان فناوری اطلاعات گروه فولاد مبارکه، شرکت سهامی ذوب آهن، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، فولاد هرمزگان و دیگر شرکت های مرتبط بود.

read more

شرکت بین المللی مهندسی سیستم ها و اتوماسیون(ایریسا) به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دانش بنیان کشور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تهران با ارائه راهکارهای جامع (total solution) در چهار حوزه اتوماسون صنعتی، سیستم های اطلاعاتی، شبکه و زیرساخت و مشاوره کسب‌و‌کار میزبان بازدیدکنندگان، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ در سالن الکامپ ترندز بود.

در مدت چهار روز برپایی نمایشگاه الکامپ بسیاری از مدیران صنعت کشور در غرفه ایرسا حضور یافتند و از نزدیک با دستاوردهای شرکت آشنا شدند.

read more

سمینار آموزشی مدیریت پروژه مبتنی بر استاندارهای PMBOK روز پنج شنبه مورخ 3 مرداد 1398 توسط مهندس مفتخریان، مدیر مهندسی صنایع شرکت ایریسا ارائه شد. در این سمینار مدیران پروژه، کارشناسان و افراد مرتبط با موضوعات مدیریت پروژه از مجتمع فولاد مبارکه و شرکت ایریسا حضور داشتند.

read more