توافق همکاری دوجانبه شرکت های ایریسا و PSI در کنفرانس متال بولتن ۱۳۹۵

news_template
پروژه توسعه و استقرار سیستم های اطلاعاتی جامع و یکپارچه در شرکت فولاد اکسین خوزستان
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
news96_IRISA-Primitals
توافق همکاری با شرکت Primetals Technologies
۲۲ اسفند ۱۳۹۵

توافق همکاری دوجانبه شرکت های ایریسا و PSI در کنفرانس متال بولتن ۱۳۹۵

news_template

به گزارش روابط عمومی شرکت ایریسا:

شرحی در خصوص توافق همکاری دوجانبه شرکت های ایریسا و PSI

PSI یک شرکت سازمان یافته و تحت قوانین موجود جمهوری اتریش میباشد که در زمینه های توسعه، بازاریابی و پیاده سازی نرم افزار راه حل، سیستم ها و خدمات برای برنامه ریزی تولید، برنامه ریزی، بهینه سازی، و اجرای تاسیسات تولید تحت نام “راه حل فلزات PSI ” در صنایع فلزات فعال در سراسر جهان است و تمایل دارد تا به گسترش فرصت های کسب و کار خود ادامه دهد. در این راستا، شرکت ایریسا با پشتوانه ارائه خدمات ویژه خود در زمینه راه حل های IT ، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدمات به صنایع معدنی و فلزات ایران، و مایل است تا به سمت گسترش فرصت های تجاری خود به همراهی PSI بپردازد. لذا: طرفین توافق دارند تا با ایجاد یک رابطه قابل اعتماد و بلند مدت نسبت به عرضه محصولات PSI برای تمامی کارخانجات موجود و جدید صنایع فلزی اقدام نمایند. این همکاری استراتژیک با تمرکز بر بازار ایران بوده، اما صرفا به این بازار محدود نمی شود.

425408904_129009 425701878_129648425426037_145592

طرفین توافق دارند تا همکاری های خود را در جهت توسعه بازار، فعالیت های فروش، پیاده سازی پروژه و تعمیر و نگهداری و همچنین پشتیبانی و تبادل راه حل توسعه، اجرا فرآیند خاص، محصولات شناخته شده ، معماری راه و مدیریت پروژه ارائه نمایند. طرفین توافق به همکاری در پیگیری و اجرای پروژه های صنایع فولاد و آلومینیوم را درکل زنجیره تولید با تمرکز بر حوزه کسب و کار حمایت از فرایند اتوماسیون، اجرای تولید، مدیریت زنجیره تامین، برنامه ریزی تولید و سیستم های بهینه سازی را داشته، و با در نظر گرفتن انجام وظائف خود مطابق با مفاد این موافقتنامه و همچنین سهم مربوط به خود در هر پروژه و یا قرارداد تعمیر و نگهداری عمل می نمایند. طرفین قصد دارند تا با همکاری خود در جهت توسعه و پیشرفت محصول برای پوشش راه حل های خاص محلی بر اساس راه حل PSI اقدام کرده تا بتوان نسبت به پوشش و حمایت از کل زنجیره تامین از مرحله آماده سازی مواد خام اقدام نمود. (بیلت، اسلب، کویل، صفحه، ورق) در نظر است تا با ایجاد یک ساختار فعالیت توسعه ای مشترک، نسبت به ایجاد راه حل های خاص بازار بر اساس راه حل PSI اقدام شود.

425705815_130840 426303015_93583426335233_24657

دستاوردهای توافق نامه :

۱-مجوز استفاده از نام، برند و لیسانس PSI در تبلیغات، مناقصات و خدمات ایریسا به مشتریان خود

۲-استفاده از خدمات و تجربیات PSI در توسعه بازار ایریسا در داخل و خارج از کشور

۳-آشنایی با دانش و فناوری های جدید و انتقال آن به ایران

۴-آموزش نیروهای ماهر و مورد نیاز صنایع کشور از طریق ایریسا

۵-آموزش تیم فروش جهت ارائه خدمات بیشتر و موثرتر

۶-پشتیبانی از قراردادهای نگهداری ایریسا در زمینه های مورد توافق

۷-تدوین سالیانه پلان بازاریابی در جهت توسعه خدمات دو شرکت به صنایع مورد توافق

۸-حمایت همه جانبه PSI از پروژه های در دست اجرای ایریسا در خارج از کشور و رفع مشکلات حقوقی و سیاسی احتمالی

۹-برگزاری سمینارها و گردهم آیی های مشترک در خارج از کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>